19 Eyl

Burada şehir gürültüsü, iş makinesi, tekne gürültüsü yok. Burada doğanın, dalgaların ve tek tek, özenle seçilmiş şarkıların sesinden başka duyacağınız tek yüksek ses çevrenizdeki insanların neşeli gülüşleridir. Gürültünün giremeyeceği gibi, meraklı gözler ve profesyonel kameraların da aramızda yeri yoktur. Bizimle geçireceğiniz vakit boyunca izole, aileniz ve sevdiklerinizle tam manasıyla baş başa kalabileceğiniz bir ortam sahibi […]

Misafirlerimize genişbant internet haricinde ihtiyaç duyacakları tüm ofis gereçlerini sağlıyoruz. Plajda uzun bir gün istiyorsunuz, ama bir yandan işlerinizden başınızı kaldıramıyorsanız, ofisinizi plajımıza taşıyın. Siz çimlerin üzerinde rahat koltuğunuzda oturur ya da şezlongunuzda uzanır, bilgisayarınız yanıbaşınızda şarj olurken beklediğiniz faks personelimiz tarafından masanıza getirilir. Gerçek dünyadan kopmadan bizimle hayal dünyasını yaşarsınız.

Tüm personelimiz alanlarında uzman, asgari on yıl tecrübeli, işlerini severek ve bilerek yapan insanlardan oluşmaktadır. Konforunuz, rahatınız ve güvenliğiniz için azami çaba sarfedilmektedir.