Tek kelimeyle : Benzersiz.

2004 yılından beri misafirlerimizin beş duyusuna birden hitap ediyoruz.

Tazelenin, yenilenin, gülümseyin

800 metrekarelik çim plajımızda şezlongunuza uzanın. Tertemiz denizin tuzuyla taptaze toprak kokusunun karışımını ciğerlerinize doyasıya çekin. Ünü tüm Bodrum’a yayılmış kahvaltımızla, yurtdışında eğitim gören aşçılarımızın özel lezzetleriyle veya buz gibi bir kokteylle damağınızı şımartın. Dünyanın en güzel on günbatımından birini bizimle izleyin. Hiç bozulmamış, aksine yılın 365 günü özenle bakılmış doğanın bir parçası olan plajımızda tek tek özenle seçilmiş müziği ruhunuzun derinliklerinde hissedin.

Arion Resort Hotel misafirlerinin kullanımına ücretsiz olarak sunulan Arion Beach’e dışarıdan gelmek isteyen misafirlerimizden kişi başı 30TL ücret alınmakta, bu ücret müşterinin hesabına +30TL bakiye olarak yazılmaktadır. Restoran harcamalarınızın 30TL’ye kadar olan kısmı ödenmiş sayılır, 30 lirayı geçen kısmı sizden talep edilir.

Arion Resort Hotel otoparkına aracınızı parkedebilir, sadece birkaç basamak indikten sonra yatay asansörümüzle plaja kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

arion-beach-kolaj

Temiz, sakin, huzurlu, kaliteli.

Yorumlarımıza bakın, en çok kullanılan kelimelerin bu dördü olduğunu göreceksiniz. Başarımızın sırrı tek tek elle seçilmiş malzemelerle yapılan yemeklerimiz, sürekli bakılan bahçelerimiz, mavi bayraklı denizimiz, ruhunuzu okşayan müziğimiz.